PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion u Bicanů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází u hlavní cesty mezi Teplicemi nad Metují a Trutnovem asi 3km od centra Adršpašských skal. Můžete se k nám dopravit vlakem, autobusem - vlakové nádraží je 300 m od pensionu, autobus staví přímo u pensionu. Naše soukromé parkoviště se nachází hned naproti penzionu. Hosté mají parkovné zdarma. Přihlášení do pensionu je možné od 15 hod. Odhlášení do 10 hod. Pokud plánujete pozdní příjezd (po 18.hodině), prosíme o nahlášení předem.
Vybavení a služby
V každém pokoji je samostatné WC, sprchový kout, umyvadlo. Pokoje jsou pro 2 osoby s možnosti přistýlky. Doporučujeme vzít si sebou obuv na přezutí. V objektu je obchod se smíšeným zbožím, restaurace, kde se ubytovaní mohou stravovat. Restaurace je otevřená v červenci a srpnu. Podává se snídaně, která je zahrnuta v ceně. Možnost připojení k internetu. V penzionu se nachází společenská místnost, kde najdete mmj. také mikrovlnnou troubu, lednici a rychlovarnou konvici, ale pozor, nejedná se o klasickou kuchyňku, kde se dá vařit.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Prohlídka skalního města - Adršpach, Teplice nad Metují, Broumovské stěny, Polické stěny. V zimním období možnost lyžování - sjezd i běžky. V letním období koupání, tenis, jízda na kole, jízda na koni.